Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nouzový stav – Aktualizováno k 3.5.2020

MUDr. Lukáš Tajchner, IMRSCI 0

Vážení pacienti,

Nyní stále fungujeme v limitované míře a chod ambulance je omezen a modifikován oproti jiným dnům, ordinační hodiny jsou stále jiné a do odvolání bude jediným ordinujícím lékařem Dr.Tajchner.

V období nouzového stavu budeme v ambulanci přítomni v Pondělí, Úterý a Pátek od 7:00 – 13:00, vyjímečně i ve Středu.

Vzhledem k faktu že ve čtvrtek musím být přítomen v nemocnici, bude ve čtvrtek v ambulanci přítomna pouze sestřička.

Co se týče vyšetřování, tak sestřička pro Vás bude chodit před budovu ordinace a bude Vás brát po 3 pacientech bez doprovodu. Pak sestřička zamkne a vrátí se opět s pacienty po ošetření.

Po vstupu do budovy ambulance se prosím ničeho nedotýkejte. Sestřička zavede jednoho pacienta do ambulance a druhého a třetího do čekárny. Pacient se posadí na lůžko a odloží si oblečení na lůžko. Po ošetření se oblékne. Zprávy budu pro Vás tiskout pouze v indikovaných případech a recept Vám zašlu na telefon. Pokud budeme provádět obstřik, tak si prosím připravte hotovost předem, či ideálně zaplaťte u sestřičky bezkontaktně platební kartou. Po ošetření se pacienti prohodí a první pacient počká v čekárně kde se stejně jako druhý pacient nebude ničeho dotýkat. Pak Vás oba sestřička doprovodí ven. Pak bude provedena desinfekce prostorů a sestřička přijde pro další pacienty. Během vyšetření budeme i značně větrat.

Absolutní podmínkou pro vstup do ordinace je rouška. Dále pacient, který vstupuje do naší ordinace, nesmí trpět jakýmkoliv akutním onemocněním cest dýchacích ( rýma, kašel, bolest v krku, horečka) ani být v karanténně či v kontaktu s nakaženou osobou. Pokud zjistíme že toto nebylo vědomě u někoho dodrženo,pak z toho vyvodíme příslušné právní důsledky.

Je mi jasné, že toto zdaleka není ideální, ale pevně věříme že když vydržíme nadále nastavenou cestu tak pandemie COVID 19 postupně opadne a my se vrátíme zpět k zavedenému režimu.

s pozdravem

Dr.Tajchner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *