Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Pravidla provozu – Aktualizováno 3.12.2020

MUDr. Lukáš Tajchner, IMRSCI 0

Vážení pacienti,

náš provoz je v plné míře zachován, dokonce od 1.11.2020 rozšířen – vzhledem k Vašemu velkému zájmu o naše služby jsme se dohodli s pojišťovnami a od 1.11.2020 si kolega Dr. Hlaváček rozšiřuje v naší ambulanci ordinační hodiny.

Nově tak bude ordinovat nejen ve čtvrtek, ale i v úterý a to zatím od 8:00 do 12:00, dle potřeby časem i více. V úterý proto budeme s kolegou ordinovat paralelně v ordinacích v naši prostorách, které jsme pro Vás nově vybavili. Ke kolegovi je možné se objednat jako doposud a to na našem telefonním čísle.

Stále platí že v současném stavu Vás při návštěvě naší ambulance prosíme o trpělivost, ohleduplnost k ostatním pacientům a dodržování rozestupů 2 metry.

Absolutní podmínkou pro vstup do ordinace je stále ROUŠKA. Dále pacient, který vstupuje do naší ordinace, nesmí trpět jakýmkoliv akutním onemocněním cest dýchacích ( rýma, kašel, bolest v krku, horečka) ani být v karanténně či v kontaktu s nakaženou osobou. Pokud zjistíme že toto nebylo vědomě u někoho dodrženo, pak z toho vyvodíme příslušné právní důsledky. Vzhledem k nařízení vlády je dále nutno počet pacientů omezit na 6 pacientů v jedné místnosti – tj. čekárně/chodbě/vestibulu.

Děkujeme za pochopení,

s pozdravem

Dr.Tajchner