Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Obnovení provozu – Aktualizováno 25.5.2020

MUDr. Lukáš Tajchner, IMRSCI 1

Vážení pacienti,

od 25.5.2020 budeme v limitované míře obnovovat provoz. Vracíme se zpět k našim ordinačním hodinám, ordinovat budeme všichni, ale chod ambulance do odvolání omezen a modifikován oproti jiným dnům.

Co se týče vyšetřování, tak sestřička pro Vás bude chodit před budovu ordinace a bude Vás brát po 3 pacientech bez doprovodu. Pak sestřička zamkne a vrátí se opět s pacienty po ošetření.

Po vstupu do budovy ambulance se prosím ničeho nedotýkejte. Sestřička zavede jednoho pacienta do ambulance a ostatní do čekárny. Pacient se posadí na lůžko a odloží si oblečení na lůžko. Po ošetření se oblékne. Zprávy budu pro Vás tiskout pouze v indikovaných případech a recept Vám zašlu na telefon. Pokud budeme provádět obstřik, tak si prosím připravte hotovost předem, či ideálně zaplaťte u sestřičky bezkontaktně platební kartou. Po ošetření se pacienti prohodí a první pacient počká v čekárně kde se stejně jako ostatní pacienti nebude ničeho dotýkat. Pak Vás oba sestřička doprovodí ven. Pak bude provedena desinfekce prostorů a sestřička přijde pro další pacienty. Během vyšetření budeme i značně větrat.

Absolutní podmínkou pro vstup do ordinace je stále ROUŠKA. Dále pacient, který vstupuje do naší ordinace, nesmí trpět jakýmkoliv akutním onemocněním cest dýchacích ( rýma, kašel, bolest v krku, horečka) ani být v karanténně či v kontaktu s nakaženou osobou. Pokud zjistíme že toto nebylo vědomě u někoho dodrženo,pak z toho vyvodíme příslušné právní důsledky.

Je mi jasné, že toto zdaleka není ideální, ale pevně věříme že pandemie COVID 19 postupně opadne a my se vrátíme zpět k zavedenému režimu.

s pozdravem

Dr.Tajchner

  1. Jana Hrickova Jana Hrickova

    Supeeer . Třeba se dočkám i obstriku kyčle na který jsem objednána 24.3. To by mi hodně pomohlo. Jinak smekám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *